Neff tehnikas komplektiem šobrīd īpašs piedāvājums salonā Elementi

Visi šie modeļi apskatāmi uz vietas salonā. Akcija spēkā līdz šī gada 31. decembrim. Komplekta cenas spēkā sākot no 2 precēm.

NEFF VarioSteam cepeškrāsns

Cepeškrāsns ar 14 karsēšanas veidiem un papildus tvaika gatavošanas programmām. Daudzpunktu termozonde cepeša gatavības kontrolei. Liels un krāsains TFT teksta displejs ar Direct Touch funkciju. Inovatīvas SLIDE® & HIDE® ievelkamās durtiņas. Pirolītiskā pašattīrīšanās programma. Iekšējais NEFF visu līmeņu apgaismojums. 1. līmeņa teleskopiskas plauktu sliedes.

Uzzināt vairāk par produktu→

 Cena parasti 1880 Eur

NEFF cepeškrāsns

Cepeškrāsns ar 12 karsēšanas veidiem un 1 punkta termozondi cepeša gatavības kontrolei. Krāsains TFT teksta displejs ar skārienjūtīgu vadību. Inovatīvas SLIDE® & HIDE® ievelkamās durtiņas. Pirolītiskā pašattīrīšanās programma.

Uzzināt vairāk par produktu→

Cena parasti 1175 Eur

NEFF mikroviļņu krāsns

Mikroviļņu krāsns ar VarioQuartz grilu. Maksimālā jauda – 900 W ar 5 dažādiem jaudas iestatījumiem. Grila un mikroviļņu jaudas līmeņu 360/180/90 W kombinācija. TFT krāsains teksta displejs ar skārienvadību. 10 automātiskās programmas. LED apgaismojums. TouchControl vadība. Durvju enģes – pa kreisi (pieejams arī cits modelis ar labo enģi).

Uzzināt vairāk par produktu→

Cena parasti 730 Eur

NEFF iebūvējams kafijas automāts

Kafijas automāts ar nedilstošām keramikas dzirnaviņām un klusu darbību. Ērta dzēriena pagatavošana ar vienas pogas pieskārienu – Ristretto, Espresso, Espresso Macchiato, Kafija, Cappuccino, Latte Macchiato u.c.. TFT displejs ar interaktīvo izvēlni. 8 iecienītāko dzērienu saglabāšanas iespēja – savs nosaukums un piena, kafijas attiecība pagatavošanā. SinglePortion Cleaning funkcija garantē labu kafijas garšu un ideālu higiēnu – pilnīga visu cauruļu iztukšošana pēc katras kafijas pagatavošanas.

Uzzināt vairāk par produktu→

Cena parasti 2265 Eur

NEFF tvaika nosūcējs

90cm plats sienas tipa tvaika nosūcējs. 730m3h liela nosūkšanas jauda. Gaisa kvalitātes sensors un sensors, kas automātiski pielāgo nosūkšanas jaudu atbilstoši apstākļiem virtuvē. Piemērots lietošanai ventilācijas vai recirkulācijas režīmā. AmbientLight – virtuves apgaismojuma pielāgošanai un noskaņas radīšanai ar dimmera funkciju – dažādu krāsu spektrs tiek izgaismots uz sienas.

Uzzināt vairāk par produktu→

Cena parasti 1425 Eur

NEFF brīvi stāvošs ledusskapis

203cm augsts un 70cm plats ledusskapis. Matēti melnas stikla durvis – ideāli piemērotas magnētu piestiprināšanai vai aprakstīšanai ar krītu. Brīvi stāvošs. Enerģijas efektivitātes klase: A+++. Elektroniskā kontrole ar 7 segmentu indikatoru. Multi Airflow Sistēma. airFresh filtrs.Rūdīta stikla plaukti. 0 grādu atvilktnes. NO FROST saldētava – nav jāatkausē.

Uzzināt vairāk par produktu→

Cena parasti 1635 Eur

NEFF iebūvējams ledusskapis

Enerģijas efektivitātes klase: A++. Augstums 177.5cm. Elektroniskā kontrole ar 7 segmentu indikatoru. 1 kompresors, 2 atsevišķi regulējamas dzesēšanas sistēmas. Soft Close durvju aizvēršana. FreshSense: pastāvīga temperatūra pateicoties inteliģento sensoru tehnoloģijai. VarioZone – izņemami stikla plaukti pilnīgai tilpuma izmantošanai. LED apgaismojums ledusskapja nodalījumā.

Uzzināt vairāk par produktu→

Cena parasti 1290 Eur

NEFF iebūvējama 60cm trauku mašīna

Enerģijas efektivitātes klase: A+++. Žāvēšanas klase: A. Trešais grozs galda piederumiem. 14 trauku komplektu ietilpība. 8 mazgāšanas programmas. 4 speciālās funkcijas. Auto All in 1 – mazgāšanas līdzekļa noteikšana. TimeLight uz grīdas. Patentēta Zeolith žāvēšanas tehnoloģija.

Uzzināt vairāk par produktu→

Cena parasti 1000 Eur

NEFF 60cm plata indukcijas plīts virsma

17 jaudas pakāpes. FryingSensor funkcija ar 5 temperatūras iestatījumiem.  Unikāla FlexInduction sildzona 40×21 cm. Divpakāpju atlikušā siltuma indikatori katrai sildzonai. Comfort nerūsējoša tērauda ierāmējums. Magnētiska, izgaismota vadības poga, kas nodrošina precīzu, ērtu visu gatavošanas zonu vadību.

Uzzināt vairāk par produktu→

Cena parasti 950 Eur

NEFF 80cm plata indukcijas virsma ar tvaika nosūcēju

Divas FLEX gatavošanas zonas. 17 jaudas pakāpes. Magnētiska, izgaismota vadības poga, kas nodrošina precīzu, ērtu visu gatavošanas zonu vadību. FryingSensor funkcija ar 5 temperatūras iestatījumiem. PowerTransfer un PowerMove funkcijas.  Automātiska ventilācijas sistēmas ieslēgšana, izmantojot gatavošanas zonu. Izņemams un atvienojams tauku filtrs un šķidruma kolektors. Tauku filtrs un ogles filtrs. Maksimālā tvaika nosūkšanas jauda turbo režīmā – 684 m³/h

Uzzināt vairāk par produktu→

Cena parasti 2965 Eur

NEFF 60cm plata gāzes plīts virsma

Stikla virsma ar čuguna trauku turētājiem. Elektriskā aizdedze. 2 standarta, 1 ekonomiskais, 1 Wok deglis. FlameSelect – pateicoties atjautīgai gāzes plūsmai, liesmas var precīzi pielāgot 9 pakāpēs. Nemainīgi uzticami un precīzi jaudas līmeņi nodrošina izcilu ēdiena gatavošanas ērtumu. 7 segmentu displejs ar atlikušā karstuma indikatoru.

Uzzināt vairāk par produktu→

Cena parasti 545 Eur

NEFF vakuuma atvilkne

Higiēniska nerūsējoša tērauda vakumēšanas tvertne. Paredzēta produktu vakumēšanai priekš Sous-vide ēdienu gatavošanas. Vakuuma atvilktne ir arī praktisks palīgs – vakuumā iesaiņojot mērces, garšaugus, grieztus augļus un dārzeņus u.c., ļaujot jums veidot krājumus ledusskapī un saldētavā. Sildīšanas funkcija.

Uzzināt vairāk par produktu→

Cena parasti 2490 Eur

NEFF iebūvējama sildatvilkne

5 funkcijas: rauga mīklas raudzēšana, saudzīga produktu atkausēšana, ēdienu un dzērienu siltuma uzturēšana, trauku iepriekšēja uzsildīšana, saudzīga ēdiena gatavošana. Maksimālā ielāde – esspreso tasītes: 64 gb vai šķīvji (26 cm): 12 gb.  Apsilde ar sildelementu no rūdītā stikla. Temperatūras regulēšana no 30 līdz 80 °C (stikla virsmas temperatūra). Ietilpība līdz 25 kg. Vēsas durvis. Push&Pull atvēršana.

Uzzināt vairāk par produktu→

Cena parasti 600 Eur

Pārējos NEFF akcijas produktus  varat apskatīt šeit -> 

Cenu nosūtīsim pēc pieprasījuma.

Jautājiet par produktu pieejamību - t.: 67709307

Gaidīsim jūs salonā Cēsu ielā 31, korp I.

P-O-T-C-P 9:00-19:00, Se 10:00-17:00