BORA mūsdienīgais tradicionālisms

16-01-2018

Kad jāatrod līdzsvars starp moderno un tradicionālo, ideāls risinājums būs BORA, kā to parāda arhitektu Susanne Kaiser un Tobias Wolff renovētā ģimenes māja Baltijas jūras krastā. Nelielajās, taču mājīgajās telpās ar atvērtā tipa virtuvi tvaika nosūkšana uz leju nodrošina vizuāli neuzkrītošu, taču efektīvu virtuves aromātu savākšanu. Savukārt indukcijas plīts ir gana jaudīga, lai pagatavotu maltīti arī plašai saimei. BORAs tehnika lieliski iekļaujas vēsturiskajā vidē, pielāgojas telpas ierobežojumiem un reizē garantē jaunākās tehnoloģijas un augstākās klases gatavošanas iespējas.

SMEG + Thierry Noir = māksla virtuvē

9-01-2018

Jaunradītā ekskluzīvā SMEG ledusskapju sērija sapludina mākslas un dizaina robežas. Tā tapusi sadarbībā ar ikonisko franču mākslinieku Thierry Noir, kurš pazīstams kā Berlīnes mūra gleznojumu autors. Gada izskaņā mākslinieks sev raksturīgā estētikā apgleznojis sešus SMEG ledusskapjus, izcilos dizaina priekšmetus padarot arī par neatkārtojamiem mākslas objektiem. Tos novērtēs ne tikai virtuves profesionāļi, bet arī mākslas kolekcionāri.

Jauns zīmols no Vācijas – NEFF

3-01-2018

Jaunais gads Elementu salonā atnesis jaunas vēsmas – esam uzsākuši sadarbību ar augstākās klases vācu sadzīves tehnikas zīmolu NEFF. Ražotāja sortimentā atradīsiet visu virtuvei nepieciešamo: cepeškrāsnis, gatavošanas virsmas, tvaika nosūcējus, ledusskapjus, trauku un veļas mazgājamās mašīnas, kā arī citus noderīgus produktus, kas apmierinās pat prasīgāko lietotāju, jo NEFF sniedz ne tikai izcilu kvalitāti, bet arī īstu gatavošanas kaislību! To izjust un novērtēt jau tagad varat salonā, kur ar NEFF iespējams iepazīties klātienē!

Jaunais gads ar zaļām vēsmām!

28-12-2017

Saskaņā ar tradīciju pirms gadumijas jāpauž kāda Jaunā gada apņemšanās Šoreiz uz to mūs pamudina Electrolux jaunākais pētījums par dažādām alternatīvām ēdiena un saimniekošanas formām, kas samazina piesārņojumu, ļauj efektīvāk izmantot dabas resursus un uzlabo vispārējo ekosistēmu. Dārzi uz māju jumtiem, atvērtā tipa ēdienkartes, brokoļi dinozauru formā un mājdzīvnieki, kas notiesā ēdienu pārpalikumus – tie ir tikai daži varianti, kas iezīmēs nākotnes ēšanas paradumus. Tāpēc apņemamies 2018. gadā dzīvot atbildīgāk, zaļāk un videi draudzīgāk!

SMEG – kad vēlies ko baltu

12-12-2017

Lai gan SMEG vairāk pazīstams ar košajām un dzīvespriecīgajām krāsām, tā sortimentā sastopams arī izsmalcināts baltais tonis. Īpaši izteiksmīgi minimālisma estētikas paraugi ir Linea Aesthetic produkti – elegantā cepeškrāsns, kafijas automāts un tvaika nosūcējs. Satriecošu un negaidītu tīrības iespaidu rada sniegbaltā gāzes virsma, kas ir izturīga pret pirkstu nospiedumiem un kuras inovatīvā tehnoloģija ļauj samazināt gatavošanas laiku un enerģijas patēriņu. Tiesa, arī daudziem tik iemīļotā retro sērija piedāvā vairākus produktus baltā krāsā – atturīgai greznībai, mieram un omulībai mājās.

SIRIUS – priecē acis pašiem un ciemiņiem

5-12-2017

Itāļu zīmola Sirius plašajā sortimentā var atrast gan klasiskos salas un sienas tipa tvaika nosūcējus, gan modernākus risinājumus, kas iestrādāti gatavošanas virsmā un tvaikus nosūc uz leju. Pie tādiem pieder arī viens no zīmola spilgtākajiem dizaina paraugiem – leģendārais modelis Sunrise. Savukārt jaunākais Sirius piedāvājums – Hiva – ir rūpīgs itāļu meistaru roku darbs, kas izgatavots no keramikas un ir pieejams aktuālajos toņos: zeltītā, sudrabainā, vara sarkanbrūnajā un sniegbaltā.

Dizaina vēsmas 2018!

28-11-2017

Tuvojoties gada izskaņai, sāk parādīties dizaina prognozes 2018. gadam. Virtuves zonā nākamgad būs arvien lielāka krāsu un faktūru daudzveidība, tostarp dažādu materiālu izlietnes bronzas, tumši pelēkos vai melnos toņos – tās nāks klasiski balto vai nerūsējošā tērauda modeļu vietā. Modernus dizaina risinājumus var atrast Franke izlietņu sortimentā, it īpaši tā granīta sērijā, kas piedāvā izsmalcinātu toņu paleti. Tai pēc vēlēšanās var pieskaņot arī elegantu MGS ūdens maisītāju, lai virtuve kļūtu par pievilcīgu un izteiksmīgu mājas interjera daļu.

AEG un BOSCH saudzīgā stikla mazgāšana

22-11-2017

Mēs labi zinām, ka nevainojami dzidras glāzes ir svarīga vīna baudīšanas sastāvdaļa. Mājas apstākļos to var panākt, sekojot dažiem padomiem: vienmēr izskalot glāzes uzreiz pēc lietošanas, izmantot mazgājamo līdzekli bez aromāta un slaucīšanai izvēlēties tikai pilnīgi tīrus dvieļus. Arī ierastā glāžu uzglabāšana apgrieztā veidā nav īsti pareiza, jo glāzēm jāstāv labi ventilētā telpā. Ja savukārt šādām nodarbēm ikdienā neatliek laika, tad rūpes par vīna glāzēm var uzticēt modernākajām trauku mazgājamajām mašīnām, kas strādā īpaši saudzīgā režīmā. Piemēram, AEG ProClean sērijas mašīnas ir aprīkotas ar īpašu stikla trauku mazgāšanas programmu un mīkstiem SoftGrip stiprinājumiem. Savukārt Bosch ActiveWater mašīnas būs piemērotas pat kristāla un porcelāna traukiem, jo mazgāšanas ūdens tiek uzsildīts iepriekš, tādējādi novēršot temperatūras svārstības un sniedzot maksimālu aizsardzību. Lai glāzes mirdz un laistās!

Sveicam svētkos!

16-11-2017

Svētku nedēļas noskaņas atbalsojas arī Falmec Liberty un Faber Libra tvaika nosūcējos, kuru dizainu iedvesmojusi neatkarības ideja. Ja pirmo modeli raksturo tradicionālas vērtības un klasisks risinājums, tad otrais ir brīvības modernā versija: funkcionāla un mūsdienīga. Lai kāds arī būtu izvēlētais akcents, novēlam priecīgus Valsts svētkus un atgādinām, ka piektdien, 17.11. strādāsim līdz pl. 18:00, bet 18., 19. un 20.11. salons būs slēgts. 🇱🇻

FHIABA – nekas netraucēs labam vīnam

30-10-2017

Vīna uzglabāšanas lietpratējs Fhiaba ir pilnveidojis vīna skapjus, kas ļauj sasniegt vēl labākus rezultātus. Tagad tie ir izturīgi ne tika pret UV starojumu un mitrumu, bet arī istabas temperatūras svārstībām un vibrācijām, kas atstāj nelabvēlīgu iespaidu uz vīna kvalitāti. Tāpēc Fhiaba Riserva vīna skapji ir aprīkoti ar papildu izolāciju un mīkstu durvju aizvēršanas sistēmu. Ideāls uzglabāšanas režīms ļauj vīnam nogatavoties jūsu mājās, savukārt meistaru darinātie koka plaukti ir piemēroti dažāda izmēra pudelēm un izvietoti tādā veidā, kas vieglāk ļauj pārskatīt pudeļu etiķetes.

VILLEROY&BOSCH TitanCeram – nācis no dabas

24-10-2017

Jaunu izaicinājumu izlietņu dizainā ir metis Villeroy&Bosch, piedāvājot inovatīvu materiālu TitanCeram.Tā pamatā ir dabas izejvielas kā laukšpats, kvarcs, māls un titāna dioksīds, kas to padara īpaši stabilu un triecienizturīgu. Tā rezultātā TitanCeram ir lieliski piemērots tieši dizaina risinājumiem, jo savu īpašību dēļ pieļauj lielāku formu variāciju, kontūru dažādību un līniju precizitāti. Šādas kvalitātes demonstrē arī jaunā Villeroy&Bosch virtuves izlietņu sērija Siluet, ko raksturo filigrāna forma, aptverot 13 dažādās toņu variācijas. TitanCeram materiāla produkti Latvijā nav pieejami – pagaidām, bet labs nāk ar gaidīšanu

Jaunums SMEG silā – rokas blenderis

17-10-2017

Iecienītajā SMEG 50. gadu stila sērijā jauns papildinājums – mazās sadzīves tehnikas klāstam pievienojies arī rokas blenderis. Gaumīgs, ergonomisks un ērts – tas būs uzticams palīgs, lai ātri un vienkārši pagatavotu mērces, desertus vai kādu no sezonālajām zupām. Blenderis pieejams četros toņos, kas ir saskanīgi ar pārējās sērijas produktiem.

FABER – niansētās metāla faktūras

11-10-2017

Jaunu estētisku risinājumu tvaika nosūcēju dizainā radījis Faber, piedāvājot modeļus ar vecināta metāla apdari. Modeļi Chloe un Talika pārsteidz ar niansēti smalku vara, misiņa, titāna un dzelzs faktūru, kas mainās apgaismojuma ietekmē un telpai piešķirt nedaudz romantisku auru. Savukārt izsmalcinātu efektu rada graciozais Veil, kas izceļas ar sudrabotu virsmas pārklājumu. Nozares kontekstā šie risinājumi iezīmē atšķirīgu un stila ziņā svaigu pieeju virtuves zonas interjera izpratnē un veidošanas principos.

ELECTROLUX – ilgtspējas līderis

3-10-2017

Septembra beigās pienāca iepriecinoša ziņa, ka Electrolux atzīsts par nozares līderi ilgtspējīgā dizainā, sociālā atbildībā un ekoloģiskā domāšanā. To apliecina saņemtā starptautiskā Ökovision Sustainability Leadership balva, ko piešķir par ētisku attieksmi pret vidi un produkta lietotāju. Balvas pasniedzēji īpaši novērtēja Electrolux inovatīvās tehnoloģijas, kas ļauj ietaupīt enerģijas un ūdens resursus. Piešķirto naudas balvu uzņēmums ziedos bērnu labdarības organizācijai.

LIEBHERR mākslas sērijas ledusskapji

26-09-2017

Liebherr turpina piedāvāt mākslas darbiem līdzīgas ledusskapja fasādes, IFA izstādē prezentējot vairākus jaunus risinājumus. Ekstravagants veltījums populārās kultūras estētikai ir StickerArt ledusskapis, kas viscaur noklāts ar uzlīmēm. Šāds košs un dinamisks dizains atsvaidzina telpu un attēlu labirints veido savdabīgu urbānu mandalu. Savukārt rāmāku skatījumu kosmosa dzīlēs vai lielpilsētas ugunīs sniedz citi Liebherr mākslas sērijas ledusskapji, kas turpina paplašināt izpratni par sadzīves tehnikas vizuālo noformējumu un ir pieejami ierobežotā daudzumā.

BOSCH ledusskapji ar maināmiem krāsu paneļiem

20-09-2017

Nupat esam atgriezušies no IFA izstādes Berlīnē, kur BOSCH prezentēja jaunu pieeju ledusskapja dizainā: turpmāk nomainīt tā durvju fasādes paneli būs tikpat vienkārši kā mobilajam tālrunim vāciņu. Šim mērķim BOSCH piedāvā 19 modernus toņus, kas virtuvē paver jaunus dizaina risinājumus un krāsu variāciju iespējas.

LIEBHERR ledusskapji ar nodalījumu zivīm

13-09-2017

Zivju dienai nav jābūt tikai reizi nedēļā – ar jauno Liebherr BioFresh-Plus nodalījumu uzglabāt zivis un jūras veltes ir vienkāršāk un ērtāk! BioFresh-Plus radīts īpaši šai produktu grupai sadarbībā ar Max Rubner pārtikas zinātnes institūtu, ņemot vērā zivju uzturvērtību, ķīmisko sastāvu un fiziskās īpašības. Pētījumā noskaidrots, ka zivju un jūras velšu uzglabāšanai optimālā temperatūra ir nedaudz zem nulles, proti, – 2 grādi, kas saglabā šos produktus svaigus līdz pat 3 dienām. Savukārt laikā, kad zivis pusdienās nav paredzētas, BioFresh-Plus temperatūru var paaugstināt par pāris grādiem un tad tajā komfortabli jutīsies dārzeņi, augļi, gaļas un piena produkti.

FALMEC indukcijas virsmas un nosūcēji ar kopēju vadību

6-09-2017

Falmec indukcijas virsmas raksturo temperatūras precizitāte, īss uzsilšanas laiks, praktiska funkcionalitāte un askētisks, elegants dizains. Turklāt šīs virsmas lieliski sader ar Falmec tvaika nosūcējiem, pateicoties Dialogue System radio frekvenču savienojumam. Tas nozīmē, ka tvaika nosūcēja darbību var regulēt uzreiz no gatavošanas virsmas. Dialogue System darbojas visiem nosūcēju modeļiem, kam pieejama attālinātās vadības funkcija lieliskam komandas darbam jūsu virtuvē!

BORA receptes 10+10 minūtēs

29-08-2017

Vai jaunajā rudens darba cēlienā būs jāatsakās no mājās pagatavota ēdiena, jo tam vairs neatliks laika? Katrā ziņā – nē, jo mājās gatavotais vienmēr garšo vislabāk! Iedvesmu rudens ēdienkartei varam smelties BORA recepšu grāmatā 10|10. Tajā apkopoti ēdieni, kas ir gatavi 20 minūtēs: 10 minūtes – produktu sagatavošanai un vēl 10 – termiskai apstrādei. BORA receptes – dažādām gaumēm, virtuves aprīkojumiem un prasībām, taču visas – veselīgas, garšīgas un ātras! Lai rudens nāk ar vilinošām smaržām no virtuves!

LIEBHERR SmartSteel nekādu pirkstu nospiedumu, Mr. Holms!

22-08-2017

SmartSteel ir inovatīvs pārklājums, ko Liebherr īpaši izstrādājis nerūsējošajam tēraudam, lai atvairītu tā nelūgtos viesus – pirkstu nospiedumus. Uz šīs virsmas tie vienkārši nepaliek! Turklāt pārklājumam ir arī citi plusi – tas ir izturīgs pret nobrāzumiem un skrāpējumiem, tāpēc ledusskapis ilgāk saglabā nevainojamu izskatu un virsma ir patīkami gluda. SmartSteel pārklājums pieejams gan klasiskajā nerūsējošā tērauda tonī, gan ekskluzīvā melnā krāsā.

FALMEC Circle.Tech nosāucēji, vai tikai?

15-08-2017

Jaunā Falmec sērija Circle.Tech piedāvā vairākus salas tipa tvaika nosūcējus ar inovatīvo Circle.Tech tehnoloģiju, kas apvieno gaisa sūkšanas un filtrēšanas funkciju horizontālā līmenī. Apaļā nosūcēju forma paplašina to darbības virsmu un līdz ar to arī jaudu, turklāt šīs sērijas nosūcēji ir arī salīdzinoši neliela izmēra un strādā pavisam klusi. Visi Circle.Tech produkti ir spilgti laikmetīgā dizaina paraugi un kalpo arī kā gaismas ķermeņi, izplatot maigu, omulīgu starojumu.

SMEG retro stils atkal stilo

8-08-2017

Svaiguma un vitamīnu devu katrai dienai sniegs SMEG citrusaugļu sulas spiede no 50. gadu retro stila sērijas. Tā pieejama sešās krāsu variācijās ar ergonomisku dizaina risinājumu, kas ideāli piemērots apelsīnu, greipfrūtu, citronu un laimu spiešanai. Šāds kokteilis ir enerģijas lādiņš, turklāt piepilda virtuvi ar brīnišķīgu un spirgtu aromātu.

Iemesls jaunai veļas mašīnai

3-08-2017

Veļas mašīnas “staigāšana” centrifūgas darbības laikā ir diezgan izplatīta parādība, kas lielā mērā atkarīga no grīdas seguma un virsmas īpašībām. Taču mūsdienu sadzīves tehnikas ražotāji (kā Electrolux, AEG, Whirlpool u.c.) piedāvā veļas mašīnas ar centrifūgas balansa sistēmu, kura kontrolē mašīnas darbības vibrācijas. Tas veļas mazgāšanas procesu padara ne tikai stabilāku, bet arī – kas nav mazsvarīgi – ievērojami klusāku.

LIEBHERR saglabā vasaru ziemai

25-07-2017

Vasara turpina lutināt, un agri vai vēlu pienāk brīdis, kad saproti, ka visas tās veltes apēst nav iespējams! Tāpēc šis tas jāatstāj ziemai – Liebherr saldētavās šim nolūkam ir iestrādātas īpašas paplātes ogām, zaļumiem un sēnēm. Sasaldēti izbērtā veidā, produkti nesalīp un nesasalst kopā, ir viegli atdalāmi un dozējami. Ja savukārt vēlies ar ogām pacienāt draugus, tad vari droši tās uzglabāt ledusskapī, jo Liebherr BioFresh nodalījumā tās saglabās svaigumu un uzturvielas līdz pat deviņām dienām, kas ir divreiz ilgāk, salīdzinot ar parastu ledusskapi. Ēd gardu muti!

FABER virpuļojot attīra tvaikus

18-07-2017

STEAM OFF SYSTEM jeb SOS ir inovatīva tehnoloģija no Faber, kas sniedz jaunu gatavošanas pieredzi un uzlabo virtuves vidi. SOS risinājums līdztekus tvaika uzsūkšanai pats raida papildu gaisa strāvas, kuras, saskaroties ar izgarojumiem, veido nelielus virpuļus. Šādā veidā gatavošanas laikā radītie tvaiki, aromāti un dūmi tiek acumirklī “noķerti” un uzsūkti, pilnībā novēršot kondensāta rašanās iespēju. Jaunā SOS tehnoloģija pieejama divos Faber modeļos – ILMA un LUFT. Vēl viens solis pretī perfekcijai.

SMEG Classic atturīgā elegance

11-07-2017

Lai arī SMEG vairāk pazīstam kā krāsu un stilizētu formu meistaru, tomēr pārbaudītu vērtību cienītājus varēs iepriecināt SMEG Classic sērijas plašais sortiments. Būdams uzticīgs atturīgai elegancei un ģeometriski tīrai estētikai, šajā sērijā SMEG piedāvā augstākās kvalitātes veiktspēju un dizaina risinājumus, sākot ar gāzes virsmu līdz pat vīna skapim un tvaika nosūcējam.

ELECTROLUX mājsaimniecības lietu nākotne

4-07-2017

Electrolux ir uzbūris futūristisku vīziju, inscenējot nākotnes mājsaimniecību, kur virkne uzdevumu tiek uzticēta interaktīvām viedierīcēm, kuras reaģē uz mājas iedzīvotāju žestiem, kustībām un balss komandām. Šādā mājas vidē ir uzlaboti drošības, veselīguma un efektivitātes rādītāji, kas ir galvenie principi, kurus ievēro Electrolux, attīstot jaunus mājsaimniecības produktus. Mērķis ir uzlabot lietotāja pieredzi, radot videi draudzīgus risinājumus, kas iet kopsolī ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem. Un, iespējams, šāda nākotnes vīzija kļūs par mūsu ikdienu ātrāk, nekā mēs domājam.

FRANKE iespiedums izlietņu inovācijā

27-06-2017

Franke Planar sērijas izlietnes izceļas ne tikai ar tīrām formām un minimālisma apjomu, bet arī īpašu dizaina risinājumu – krustenisku iespiedumu, kas izlietnes centru padara par zemāko vietu, kur satek ūdens. Tas piešķir izlietnei gan papildu funkcionalitāti, gan estētisku kvalitāti, ko rada plaknes segmentu saspēle. Planar tipa izlietnes var kombinēt ar tās pašas sērijas ūdens maisītājiem, iegūstot lielisku kombināciju no nerūsējošā tērauda!