BOSCH 8 sērija – tīra veļa 15 minūtēs

30-01-2019

Mīļākos vilnas izstrādājumus – džemperus, kleitas, cepures un dūraiņus – var droši mazgāt veļas mašīnās. Bosch 8 sērijas mazgāšanas iekārtas ne tikai piedāvā saudzīgu programmu smalkiem audumiem, bet, pateicoties EcoSilence Drive tehnoloģijai, sasniedz jaunus energoefektivitātes un klusuma rādītājus. Ātrāko mazgāšanu iespējams paveikt tikai 15 minūtēs, bet jaunā Reload funkcija ļauj pievienot aizmirstas vienības arī pēc mašīnas ieslēgšanas. Lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju, svarīgi izvēlēties audumam atbilstošu mazgāšanas līdzekli!

FALMEC atbilde ziemas mikrobiem – E.ion

23-01-2019

Ziemas apstākļos iekštelpu gaisa kvalitāti negatīvi ietekmē gan apkures sistēma un elektriskās ierīces, gan vīrusi un cita veida piesārņojums. Arī telpu vēdināšana notiek retāk. Tā rezultātā pasliktinās ne tikai mūsu pašsajūta, bet arī darbaspējas un citi veselības rādītāji. Falmec E.ion System tvaika nosūcēji atjauno jonu līdzsvaru gaisā, tādējādi to attīrot un dezinficējot. Par gaisa kvalitāti ziņo īpašs indikators nosūcēja korpusā – kad nepieciešams, iekārta automātiski ieslēdzas un piepilda telpu ar svaigumu, kas raksturīga ūdenskritumam. E.ion System kolekcijā pieejami vairāki modeļi, kas viegli instalējami dažādās konfigurācijās.

BOSCH spiež lēni un pamatīgi

16-01-2019

Ziemas periodā īpaši ieteicams stiprināt imunitāti – mājas apstākļos to var darīt, iekļaujot ēdienkartē svaigi spiestas sulas. Iesakām izvēlēties tā sauktās mazjaudas sulu spiedes, piemēram, Bosch VitaExtract – tās saudzējošā tehnoloģija ļauj saglabāt visas vērtīgās uzturvielas un garšas kvalitātes, jo sula tiek izspiesta lēni, bet pamatīgi. VitaExtract modelis piedāvā izvēlēties arī sulas konsistenci, piemērojot to savai gaumei. Patīkams atvieglojums ir iekārtas vieglā kopšana – lai to iztīrītu, vienkārši jāielej ūdens.

Kontrolē visu – ar SMEGConnect

9-01-2019

Šīs desmitgades inovatīvā tendence – virtuves iekārtu vadīšanu ar digitālo ierīču palīdzību. Arī SMEG iet kopsolī ar jaunākajiem dizaina izaicinājumiem un šobrīd piedāvā vīna skapjus, kas vadāmi ar SmegConnect mobilo aplikāciju. Tuvākajā laikā ražotājs sola paplašināt gudro iekārtu klāstu, tajā ietverot arī cepeškrāsnis un veļas mazgājamās mašīnas. SmegConnect ne tikai palīdz attālināti pārraudzīt iekārtas darbību, bet arī sniedz praktiskus padomus, iesaka receptes un piedāvā ērti pārskatīt iekārtas kopējo stāvokli.

2019. gada dizains – pārliecinoši matēti, melns

2-01-2019

2019. gads ir atnācis ar jaunām dizaina tendencēm – tumšiem, arī melniem toņiem un matētām, gaismu absorbējošām virsmām. Šādi risinājumi ir gan pārliecinoši eleganti, gan nedaudz noslēpumaini, kā arī praktiski vieglāk kopjami un lieliski sader kopā ar dabīgiem materiāliem, piemēram, koku. Uz tumšā fona vienmēr atradīsies vieta arī kādam košam akcentam – augļu traukam, salātiem vai nelielam garšaugu dārziņam. Iekārtas, kas atbilst jaunākajām dizaina tendencēm, atradīsi arī salona sortimentā – pazīstamu un pārbaudītu zīmolu piedāvājumos.