Kā iekārtot mazu virtuvi

3-04-2019

Maza virtuve nav iemesls atteikties no laba dizaina! Lielisks risinājums ierobežotai virtuves platībai ir BORA gatavošanas virsma ar integrētu tvaika nosūcēju, kas nosūc tvaiku uz leju un neaizņem vērtīgo telpu pie sienas vai griestiem. BORA Classic sērija ir labākā izvēle – jaudīga un uzticama, turklāt to viegli piemērot individuālajām prasībām. Dažus citus trikus, kā mazai virtuvei piešķirt lielāku vērienu, var lasīt BORA blogā: https://ej.uz/cy1m

VILLEROY&BOCH elegance 13 toņkārtās

26-03-2019

Siluet no Villeroy&Boch – eleganta izlietne, kas izgatavota no inovatīvas TitanCeram keramikas, kura ir īpaši izturīga, viegli kopjama un ļauj sasniegt augstu formu precizitāti. Ar tīrām līnijām un plūstošu formu Siluet labi iederas minimālisma virtuvē, turklāt izlietne pieejama trīspadsmit toņu variācijās – vēl viena TitanCeram materiāla priekšrocība! – kas ļauj izvēlēties katra gaumei atbilstošu risinājumu.

FALMEC Spring- pavasaris ienāk arī virtuvē

19-03-2019

Ir sācies astronomiskais pavasaris, un tam raksturīgo noskaņu vislabāk izsaka Falmec dizaina ikona – tvaika nosūcējs Spring. Pateicoties E.ion tehnoloģijai gaisa attīrīšanai un “zaļās lapiņas” indikatoram, kas signalizē par gaisa tīrības pakāpi, Spring atnesīs pavasarīgu svaigumu katrā mājoklī. Savukārt tā oriģinālais dizaina risinājums, izcilās funkcijas un augstvērtīgie materiāli iemieso modernas greznības standartu.

iF Design Awards balva – ELECTROLUX trauku mašīnai

13-03-2019

Electrolux QuickSelect trauku mazgājamā mašīna sniedz jaunas vadības iespējas, kas kontrolē trauku mazgāšanas procesu un rezultātus. Pateicoties inovatīvai tehnoloģijai, Electrolux QuickSelect ļauj izvēlēties mazgāšanas laiku un daudzas citas opcijas, piemēram, papildu skalošanu. Savukārt ierīcē iebūvētais Ecometer aprēķina katras funkcijas darbībai nepieciešamo enerģijas patēriņu, tādējādi mudinot izvēlēties energoefektīvāko risinājumu. Tieši šī iemesla dēļ šogad QuickSelect trauku mazgājamā mašīna saņēma arī starptautisko iF Design Awards balvu.

SMEG ar īpašu “soft touch” apdari

7-03-2019

Leģendārais SMEG ledusskapis FAB28 šogad piedzīvo metamorfozes – ražotājs ir laidis klajā modeļus ar unikālu “soft touch” apdari, kas ledusskapja virsmu pielīdzina auduma tekstūrai. Jaunie risinājumi pieejami trīs mūsdienīgos toņos – veldzējošajā smaragda zaļajā, piesātinātā rubīna sarkanajā un elegantajā pelēkbrūnā “taupe” krāsā ar maigu ceriņkrāsas apakštoni.

Vārošs ūdens no krāna – FRANKE Mondial 3-in-1

27-02-2019

Franke Mondial 3-in-1 ūdens maisītājs nodrošina gan aukstu un karstu, gan verdošu ūdeni 100°C temperatūrā. Vienkārši instalējams, ūdens maisītājs ar tūlītēju verdoša ūdens padevi piedāvā jaunu komforta līmeni, kā arī ļauj taupīt laiku un elektroenerģiju, savukārt pilnīgi drošo ūdens padeves pārslēdzēju īpaši novērtēs ģimenes ar maziem bērniem. Ja vēlies redzēt Franke Mondial maisītāju darbībā – nāc uz Elementu salonu, kur iekārta ir uzstādīta un pieslēgta ekspozīcijā!

BORA Pure – jauna dizaina ikona

21-02-2019

iF DESIGN AWARD 2019 balvu par dizaina izcilību šogad saņēmis Whirlpool – starptautisko atzinību guvuši pavisam 11 produkti. Tie pārstāv jaunās Whirlpool sērijas Black Fiber Range un Bauknecht, kuras izceļas ar piesātinātu melnu toni un modernu dizaina akcentu. Tāpat apgalvoti Supreme Clean Slim Size trauku mazgājamā mašīna un četru durvju ledusskapis kopā ar saldētavu. Lepojamies!

SMEG – Valentīndienā

13-02-2019

Īpaša dāvana visiem Smeg mīlētājiem – ideāls pāris Valentīndienā!

Akcija spēkā līdz 20. 03. 2019

BORA Pure – jauna dizaina ikona

6-02-2019

BORA Pure gatavošanas virsma ar integrētu tvaika nosūcēju ir viens no 2019. gada spilgtākajiem pieteikumiem virtuves dizaina avangardā. Tas piedāvā jaunākās tehnoloģijas, izcilu ergonomisku dizainu, augstākās klases materiālus un nevainojami izpildītu funkciju, kā arī elegantu minimālisma estētikas risinājumu. Turklāt tvaika nosūkšanas sprausla pieejama sešos dažādos toņos, kas ļauj spēlēties ar krāsu variācijām un akcentiem. Produkts jau paspējis saņemt German Design Council’s Iconic Award 2019 balvu, kas apliecina, ka BORA Pure ir jauna dizaina ikona.

BOSCH 8 sērija – tīra veļa 15 minūtēs

30-01-2019

Mīļākos vilnas izstrādājumus – džemperus, kleitas, cepures un dūraiņus – var droši mazgāt veļas mašīnās. Bosch 8 sērijas mazgāšanas iekārtas ne tikai piedāvā saudzīgu programmu smalkiem audumiem, bet, pateicoties EcoSilence Drive tehnoloģijai, sasniedz jaunus energoefektivitātes un klusuma rādītājus. Ātrāko mazgāšanu iespējams paveikt tikai 15 minūtēs, bet jaunā Reload funkcija ļauj pievienot aizmirstas vienības arī pēc mašīnas ieslēgšanas. Lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju, svarīgi izvēlēties audumam atbilstošu mazgāšanas līdzekli!

FALMEC atbilde ziemas mikrobiem – E.ion

23-01-2019

Ziemas apstākļos iekštelpu gaisa kvalitāti negatīvi ietekmē gan apkures sistēma un elektriskās ierīces, gan vīrusi un cita veida piesārņojums. Arī telpu vēdināšana notiek retāk. Tā rezultātā pasliktinās ne tikai mūsu pašsajūta, bet arī darbaspējas un citi veselības rādītāji. Falmec E.ion System tvaika nosūcēji atjauno jonu līdzsvaru gaisā, tādējādi to attīrot un dezinficējot. Par gaisa kvalitāti ziņo īpašs indikators nosūcēja korpusā – kad nepieciešams, iekārta automātiski ieslēdzas un piepilda telpu ar svaigumu, kas raksturīga ūdenskritumam. E.ion System kolekcijā pieejami vairāki modeļi, kas viegli instalējami dažādās konfigurācijās.

BOSCH spiež lēni un pamatīgi

16-01-2019

Ziemas periodā īpaši ieteicams stiprināt imunitāti – mājas apstākļos to var darīt, iekļaujot ēdienkartē svaigi spiestas sulas. Iesakām izvēlēties tā sauktās mazjaudas sulu spiedes, piemēram, Bosch VitaExtract – tās saudzējošā tehnoloģija ļauj saglabāt visas vērtīgās uzturvielas un garšas kvalitātes, jo sula tiek izspiesta lēni, bet pamatīgi. VitaExtract modelis piedāvā izvēlēties arī sulas konsistenci, piemērojot to savai gaumei. Patīkams atvieglojums ir iekārtas vieglā kopšana – lai to iztīrītu, vienkārši jāielej ūdens.

Kontrolē visu – ar SMEGConnect

9-01-2019

Šīs desmitgades inovatīvā tendence – virtuves iekārtu vadīšanu ar digitālo ierīču palīdzību. Arī SMEG iet kopsolī ar jaunākajiem dizaina izaicinājumiem un šobrīd piedāvā vīna skapjus, kas vadāmi ar SmegConnect mobilo aplikāciju. Tuvākajā laikā ražotājs sola paplašināt gudro iekārtu klāstu, tajā ietverot arī cepeškrāsnis un veļas mazgājamās mašīnas. SmegConnect ne tikai palīdz attālināti pārraudzīt iekārtas darbību, bet arī sniedz praktiskus padomus, iesaka receptes un piedāvā ērti pārskatīt iekārtas kopējo stāvokli.

2019. gada dizains – pārliecinoši matēti, melns

2-01-2019

2019. gads ir atnācis ar jaunām dizaina tendencēm – tumšiem, arī melniem toņiem un matētām, gaismu absorbējošām virsmām. Šādi risinājumi ir gan pārliecinoši eleganti, gan nedaudz noslēpumaini, kā arī praktiski vieglāk kopjami un lieliski sader kopā ar dabīgiem materiāliem, piemēram, koku. Uz tumšā fona vienmēr atradīsies vieta arī kādam košam akcentam – augļu traukam, salātiem vai nelielam garšaugu dārziņam. Iekārtas, kas atbilst jaunākajām dizaina tendencēm, atradīsi arī salona sortimentā – pazīstamu un pārbaudītu zīmolu piedāvājumos.