FABER nosūcējs vieglās ziemas noskaņās

12-12-2018

Stratus White Glass tvaika nosūcēju no Faber – īpaši piemērots ziemas noskaņām. Tā dzidri baltā virsma, kas izgatavota no stikla, atstaro gaismu un atspoguļo apkārtējo telpu, radot tīrības un viegluma sajūtu. Ar mājīgo LED apgaismojumu šis tvaika nosūcējs, pateicoties īpaši pulētai, nevainojami gludajai plaknei, atgādina izgaismotu ledus pili. Stratus nosūcējs izbūvējams tieši virs gatavošanas virsmas, piedāvājot lietotājam vairākas ērtas un parocīgas funkcijas – attālinātu vadību, gaisa kvalitātes kontroli, klusu darbību un automātisku izslēgšanos pēc 30 minūtēm.

LIEBHERR apbalvots arī German Design Award 2019

4-12-2018

Divi Liebherr produkti ir saņēmuši German Design Award 2019 balvu, kas izceļ kvalitāti, dizainu un inovāciju. BluPerformance ledusskapis ir multifunkcionāla iekārta, kas lietotājam sniedz izvēles brīvību un garantē nevainojamus produktu uzglabāšanas apstākļus, bet tā eleganto dizainu izceļ SmartSteel pārklājums, uz kura nepaliek pirkstu nospiedumus pēdas. Savukārt apbalvotais vīna skapja modelis piedāvā divas pilnīgi neatkarīgas klimata zonas un virkni funkcionālu uzlabojumu (piemēram, atvērto durvju brīdinājuma zvans). Fasādes stikla panelis ar LED gaismām vīna skapi padara arī par iespaidīgu interjera objektu.

GAGGENAU – jaunā stila ikona

27-11-2018

Ikoniskā Gaggenau cepeškrāsns, kas vairāk kā 30 gadus baudīja nedalītu uzmanību un apbrīnu, ir atdzimusi jaunā veidolā. EB333 pārlaicīgais dizains ar noslīpētām detaļām un elegantu nerūsējošā tērauda fasādi to padara par virtuves avangarda simbolu. Ar 17 gatavošanas režīmiem, cepšanas iesmu, skārienjūtīgu vadības pulti un temperatūras kontroli no 50°C līdz 300°C, šī cepeškrāsns ir raksturīgs Gaggenau meistardarbs un saglabā līdera pozīcijas dizaina un lietojuma jomā.

SMEG – uzglabā produktus vakuumā

20-11-2018

SMEG vakuuma atvilktne mājas apstākļos ļauj izmantot profesionālajā ēdināšanā iecienītu paņēmienu – pārtikas produktu uzglabāšanu un gatavošanu vakuuma apstākļos. Tādā gadījumā produktus var uzglabāt ilgāk, kā arī tiek panākta unikāla pagatavotā ēdiena kvalitāte, jo aromāti, krāsas, uzturvielas, produkta struktūra un garšas īpašības tiek pilnībā saglabātas. SMEG vakuuma atvilkni iespējams integrēt Classica, Dolce Stil Novo un Linea kolekcijās, un tā pieejama melnā, sudrabainā un nerūsējošā tērauda apdarē.

ELEMENTU zīmolu izlasei – Red Dot Award 2018 birums

13-11-2018

Zināmi dizaina balvas Red Dot Award 2018 uzvarētāji – arī šogad to vidū vairāki Elementiem labi pazīstami zīmoli. Virkne Bosch, Liebherr, KWC, SMEG, Electrolux un Franke produktu saņēmuši starptautisku apbalvojumu par dizaina inovāciju un izcilu kvalitāti, kas liecina, ka šie zīmoli ir uzticami un ekspertu atzīti nozares līderi. Lepojamies, ka saviem klientiem varam piedāvāt vislabāko!

Arī FABER – tvaika nosūcējs virsmā, Galileo

8-11-2018

Galileo gatavošanas virsma ar iebūvētu tvaika nosūcēju – jaunākais Faber izgudrojums, kas maina virtuves kosmisko kārtību. Tas ir energoefektīvs, jaudīgs, kluss darbībā un arī ūdensizturīgs. Pateicoties inovatīvam motora risinājumam, tvaika nosūcējs aizņem maz vietas, kas paver jaunas telpas izmantojuma iespējas. Savukārt virsmas un vadības paneļa plānojums ir ergonomisks un racionāls – lai atbilstu modernām gatavošanas prasībām un lietotāja vajadzībām.

MGS – dizaina jaucējkrāns ar pogu

31-10-2018

Neliela, bet svarīga detaļa – MGS pneimatiskā poga – būs izteiksmīgs punkts uz i katrā dizaina virtuvē. Pogas pieejamas četrās apdarēs, kā arī matētā vai pulētā variantā. Tā tiek iebūvēta darba virsmā un izskatīsies pārliecinoši kopā ar kādu no MGS elegantajiem jaucējkrāniem.

SMEG četrkāršais tosterētājs

23-10-2018

SMEG leģendāro 50. gadu retro stila sēriju ir papildinājis jauns tosters, kas paredzēts četrām maizes šķēlēm. Tosters aprīkots ar sešām grauzdējuma pakāpēm, atlaidināšanas un atkārtotas uzsildīšanas funkcijām, turklāt ir piemērots arī beigeļiem! Pieejams astoņās krāsu variācijās, lai lieliski pieskaņotos pārējai SMEG retro kolekcijai.

Google ienāk virtuvē un plītīs!

17-10-2018

Kā nozares inovāciju līderis Electrolux šogad uzsācis sadarbību ar Google, lai jau 2019. gadā patērētājiem Eiropā piedāvātu jaunu ēdiena gatavošanas pieredzi. Tā būs balstīta balss kontrolē, kas sākotnēji tiks iestrādāta gudrajās cepeškrāsnīs. Pateicoties Google Assistant funkcijai, ēst gatavošanai vairs nebūs vajadzīgs roku darbs – nepieciešamo varēs paveikt ar balss komandām, tostarp saņemt informāciju par vēlamo gatavošanas laiku, programmu un temperatūru!

MIELE kafija un rīts var sākties!

9-10-2018

Rudens rīti kļūst arvien tumšāki, taču Miele kafijas automāts ir uzticams sabiedrotais, lai rīta cēliens sāktos ar īstu kafijas baudījumu. Tas ir piemērots dažāda izmēra krūzēm, novērš izšļakstīšanos un ļauj pagatavot divus dzērienus vienlaicīgi, taupot rīta dārgās minūtes. Kafijas automāta uzstādījumos var norādīt lietotāja mīļākos kafijas veidus, maluma pakāpi un vēlamo temperatūru, savukārt automātiska atkaļķošanas funkcija atvieglo iekārtas aprūpi. Pateicoties AromaticSystem tehnoloģijai, Miele pagatavotā kafija ir izteikti aromātiska, jo tikko maltu pupiņu smarža tiek pilnībā saglabāta.

Oranžs kā LIEBHERR ledusskapis

2-10-2018

Rudens krāsas arī Elementu salonā! Šis silti oranžais Liebherr ledusskapis ir nupat papildinājis salona ekspozīciju – nāc un novērtē to klātienē! Ar praktisko NoFrost tehnoloģiju, kas novērš jebkura mitruma rašanos, un DuoCooling temperatūras kontroli, Liebherr sniedz lieliskus rādītājus produktu uzglabāšanā, kas apvienoti ar augstākās klases dizaina risinājumu.

KFC ūdens maisītājs – ICONIC AWARDS 2018 ieguvējs

27-09-2018

Vēl viena starptautiska atzinība KWC produktu izcilībai – ūdens maisītājs ERA ir saņēmis ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture balvu. Elegants, izsmalcināts, tīrs un precīzs formas risinājums, kas pieejams dažādās variācijās, ERA ūdens maisītājs ir mūsdienu dizaina ikona. Vēl labākam rezultātam to var papildināt ar ERA izlietni, kas ir pilnībā integrējama darba virsmā, ar apslēptu ūdens pārplūdes mehānismu, īpaši noslīpētu apdari un vienotu formas dizainu.

FABER dizaina priekšmets vai nosūcējs

18-09-2018

Faber tvaika nosūcējs Glow Plus, kas veidots zvana formā, ne tikai attīra gaisu no piesārņojuma, liekiem aromātiem un putekļiem. Tas ir arī augstākās klases dizaina priekšmets, kas izgaismo telpas un, pateicoties stikla korpusam – arī atstaro gaismu. Modelis darbojas īpaši klusā režīmā, ar tālvadības pulti, ir energoefektīvs un tam var regulēt augstumu. Ja nepieciešams, Glow Plus iespējams saslēgt kopā ar Faber gatavošanas virsmu, iegūstot lielisku virtuves kombināciju.

SMEG arī izlietnes ir ļoti smeg

12-09-2018

SMEG Linea kolekcijas klāstā – divi jauni izlietņu modeļi. Tie aprīkoti ar regulējamu ūdens maisītāja augstumu, kas ļauj izlietnes novietot, piemēram, zem loga. Savukārt darba virsmas, kas paredzētas produktu griešanai, ir sabīdāmas kopā tā, ka pilnībā apslēpj pašu izlietni (un tajā palikušos netīros traukus). Pateicoties melnajai apdarei un elegantajam dizainam, jaunie modeļi lieliski pieskaņoti pārējiem Linea sērijas produktiem.

BOSCH jaunumi Berlīnē

6-09-2018

Patiešām iespaidīgi jaunumi IFA 2018 izstādē no Bosch: pirmā gudrā veļas mazgājamā un žāvēšanas mašīna ar i-DOS padeves sistēmu – iekārta pati nosaka mazgāšanas līdzekļa apjomu, drēbju netīrības pakāpi un mazgāšanas režīmu. Bosch Vario Style ledusskapim ar maināmu durvju paneli pieejami pieci jauni, stilīgi toņi (baklažāns, bronza, antracīts, pērļu zaļš un pelēks), savukārt klasikas un elegances cienītāji novērtēs Accent Line Carbon Black sēriju ogļu melnā krāsā. Visbeidzot mājas uzkopšanas darbiem Bosch piedāvā bezvadu putekļsūcēju ar īpaši garu baterijas darbības laiku, ātru uzlādi un multifunkcionālām lietojuma iespējām.

Uz Berlīni pēc jaunumiem

30-08-2018

Šogad IFA 2018 starptautiskajā izstādē Berlīnē Electrolux prezentēs jaunās paaudzes ComfortLift trauku mazgājamo mašīnu, kā arī AEG Lavamat 8000er sērijas gudrās veļas mašīnas, kuras aprīkotas ar AutoDose sensoru un spēj pašas noteikt veļas apjomu, mazgājamā līdzekļa daudzumu, enerģijas patēriņu un vēlamo mazgāšanas režīmu. Pavisam svaigs ir kompaktais Pure F9 bezvadu putekļsūcējs, kurš piemērots jebkurai tīrīšanas virsmai. Arī Elementu komanda dosies uz Berlīni, lai klātienē iepazītos ar Electrolux un citu iecienīto zīmolu jaunākajiem sasniegumiem.

Plīts virsma, kas jūt

21-08-2018

SenseFry indukcijas virsma ir viens no Electrolux šīs vasaras jaunumiem. Tā aprīkota ar īpašiem sensoriem un pieskārienjutīgu ekrānu un sniedz uzticamu atbalstu ēdiena gatavošanas procesā. SenseFry kontrolē pannas temperatūru un to pielāgo izvēlētajam ēdienam – sulīgam steikam, kraukšķīgām pankūkām vai maigai zivs filejai, kā arī signalizē, kad ēdiens ir gatavs! Inovatīvā SenseFry virsma sniedz jaunu gatavošanas pieredzi, kas balstās intuitīvā pieejā, precizitātē, jaunākajās tehnoloģijās un dizainā, kas apzinās lietotāja vajadzības.

Dizains, Daile un Apbalvojumi – neiespējami novērsties no FALMEC CIRCLE.TECH

14-08-2018

Elegantā dāma no Falmec Circle.Tech kolekcijas apvieno gan nosūcēja, gan Carbon.Zeo filtra funkcijas, kas efektīvi attīra gaisu un reizē aizņem pavisam maz vietas. Izcilais dizaina risinājums pieejams četrās variācijās: vara zeltainā, matēta tērauda, maigi baltā un metāliski tumši pelēkā. Iestrādātais apgaismojums rada patīkamu mājīguma sajūtu. Falmec modelis Dama saņēmis starptautiskus apbalvojumus – Good Design Award 2017 un Iconic Award 2018.

LIEBHERR – visklusākie čuksti

8-08-2018

Liebherr ledusskapji ir vieni no klusākajiem pasaulē. To trokšņu līmeņa samazināšanai ražotājs velta nopietnus pētījumus, ieviešot inovatīvas tehnoloģijas un slīpējot produkta dizainu. Pateicoties kompresoru un ventilatoru ātruma kontrolei, kā arī īpaši pielāgotas dzesējvielas lietojumam, Liebherr ir nozares līderis – tā iekārtu darbības skaņa ir pielīdzināma čukstiem.

FABER – Country stiliņš

31-07-2018

Lauku šarms un dzīves stils ir pamatā Faber tvaika nosūcēju kolekcijai Country. Tajā atradīsiet gan tradicionālus tvaika nosūcējus, kā Agora un Ranch Angolo, kas piedāvā klasiskus formas risinājumus ar uzsvērta koka paneli dabiskuma un mājīguma radīšanai, kā arī modernus modeļus, kuri apvieno pārbaudītas vērtības ar mūsdienīgu eleganci un svaigu dizainu – piemēram, Thea un Chloe. Visi kolekcijas modeļi aprīkoti ar augstām tehnoloģijām, pārdomātām funkcijām un perfektu dizaina formu, kas atklāj lauku dzīves estētikas dažādās variācijas.

SMEG – “I’m so hot for her and she’s so cold”

25-07-2018

SMEG izvēlēts par oficiālo ledusskapi leģendārās rokgrupas Rolling Stones šīs vasaras koncertturnejai Lielbritānijā. Tam par godu SMEG laidis klajā unikālu FAB28 sērijas ledusskapja modeli ar ikonisko grupas logo raksturīgajās krāsās – sarkanā un dzeltenā. “I’m so hot for her and she’s so cold” – šīs slavenās dziesmas vārdi tagad iegūst jaunu skanējumu!

SMEG – īstais laiks grillēšanai

17-07-2018

SMEG nerūsējošā tērauda grils ar pieciem gāzes degļiem ir ideāli piemērots lietošanai ārā. Iekārtas uzbūvē ir ievēroti augti drošības standarti, lai novērstu apdedzināšanās risku, kā arī izstrādāts ērts lieko taukvielu savākšanas mehānisms. Grils ir īpaši izturīgs, ar plašām pielietojuma iespējām un klasisku dizaina risinājumu – neizmirstamām maltītēm svaigā gaisā.

KWC – Kitchen Innovation of the Year 2018

10-07-2018

Šī gada jaunums no KWC – nerūsējošā tērauda jaucējkrāns un izlietne ERA. Izteikti slaids (diametrā tikai 18 mm) un inovatīvas formas jaucējkrāns var rotēt līdz pat 360 grādiem, kā arī ļauj izvēlēties vajadzīgo ūdens strūklas paveidu. Savukārt elegantā izlietne ar pieskaņotiem ziepju dozatoriem un virkni funkcionālu aksesuāru ir nevainojami gluda, ko nodrošina īpašs, acīm neredzams pārklājuma veids. Pateicoties perfekti izturētam minimālisma stilam, kā arī formu un funkciju precizitātei, jaunais produkts ieguvis starptautisku dizaina inovācijas balvu Kitchen Innovation of the Year 2018. ERA komplekts aplūkojams uz vietas Elementu ekspozīcijā!

BORA – 100% rezultāts

5-07-2018

Kā izmērīt tvaika nosūcēja efektivitāti? Svarīgi ir trīs parametri: ventilatora darbība, aromātu samazināšana un tauku ekstrakcija. Visās minētajās pozīcijās BORA tvaika nosūcēji sasniedz maksimālo rezultātu – 100%, kas ir viens no augstākajiem rādītājiem tirgū. Istabas gaiss paliek nemainīgi tīrs un svaigs, neatkarīgi no ēdiena un gatavošanas metodes.

MIELE- 4 kg veļas izmazgāti un izžāvēti 3 stundās

28-06-2018

Četri kilogrami veļas – izmazgāti un izžāvēti 3 stundu laikā. Šādu risinājumu piedāvā jaunā Mieles veļas mazgājamā mašīna WT1 Wash&Dry, kurā integrēta arī žāvēšanas funkcija. Pateicoties TwinDos tehnoloģijai, mašīna pati dozē nepieciešamo mazgājamā līdzekļa daudzumu – pat tad, ja mazgāšana jāveic divās kārtās. Wash&Dry savu darbu dara ātri, efektīvi, kā arī saudzīgi, pateicoties inovatīvam cilindra virsmas risinājumam, kas atgādina medus kāres. SteamCare tehnoloģija nogludina un mīkstina audumu, savukārt notikumu gaitai var ērti sekot savā aplikācijā.

ELECTROLUX – par lietderīgu pārtikas izmantošanu!

19-06-2018

Pēc ANO datiem, apmēram 1/3 pārtikas ik gadu aiziet postā. Ar vīziju par ilgtspējīgu attīstību Electrolux ir uzsācis izvērstu izglītības un labdarības programmu, kas palīdz veidot atbildīgu izpratni par ēdiena gatavošanu un izmantošanu. Zero-waste pavārmākslas kursi un Taste&Share aplikācija, kas ļauj dalīties ar liekās pārtikas krājumiem, ir dažas no nesenākajām Electrolux iniciatīvām. Ja šovasar plānots apmeklēt Stokholmu, iesakām iegriezties arī ReTaste restorānā, kas sadarbībā ar Electrolux veidots kā inovatīvs kulinārijas koncepts, kas izmanto produktus, kam beidzies derīguma termiņš. Šādu ēdienkarti novērtēja arī Zviedrijas kroņprincese Viktorija Un, protams, par produktu efektīvāku izmantošanu un ilgāku glabāšanu rūpējas arī Electrolux iekārtas – ledusskapji un saldētavas, kas aprīkotas ar modernākajiem risinājumiem produktu uzturvērtības un svaiguma ilgākai saglabāšanai.

Ieskats BORA birojā

12-06-2018

Augstākās klases dizains, inovatīvās tehnoloģijas un modernākie risinājumi ir BORAS vērtības, kas atspoguļojas ne tikai zīmola produktos, bet arī tā jaunajā Austrijas birojā. Piedāvājam ielūkoties telpu iespaidīgajā arhitektūrā un interjeros, kas ietver gan darba vietas un konferenču zāles, gan atpūtas zonu, bibliotēku un jumta terasi – nevainojamā un mūsdienīgā dizaina, tehnoloģiju un materiālu saspēlē.

MIELE Blizzard CX1 virpulis virpulo putekļus 100 km/h

29-05-2018

Jaunu tīrīšanas konceptu piedāvā Miele Blizzard CX1 putekļusūcējs ar inovatīvo Vortex jeb “virpuļa” tehnoloģiju. Tas izmanto centrbēdzes spēku, ko rada gaisa plūsma ar ātrumu 100 km/h, nodrošinot īpaši jaudīgu tīrīšanas procesu. Putekļusūcēja darbību var piemērot dažādām virsmām, savukārt tā korpuss ir viegli manevrējams, reizē saudzējot grīdas segumu. Iekārtai nav putekļu uzkrāšanas maisa – tās saturu var atbrīvot, vienkārši atverot aizmugures durtiņas, kā arī ražotājs ir padomājis par ērtu uzglabāšanu vertikālā stāvoklī.

InSinkErator karstā ūdens maisītājs

21-05-2018

InSinkErator karstā ūdens padeves maisītājs ir drošs un energoefektīvs risinājums katrai mājsaimniecībai. Maijā, kas tradicionāli ir sparģeļu sezona, InSinkErator iespējas novērtēs šī veselīgā produkta cienītāji, taču praktiski tā pielietojuma klāsts ir neierobežots: sākot ar karsto dzērienu un vienkāršas maltītes pagatavošanu, beidzot ar sarežģītākiem veģetāriem un gaļas ēdieniem.

SMEG turpina Sicily is my Love sēriju ar Dolce Gabana

15-05-2018

Košajai un nenoliedzami vasarīgajai SMEG sērijai Sicily is my Love šogad radīts turpinājums: amerikāņu tipa kafijas automāts, rokas blenderis un tosteris 4 maizes šķēlēm. Tipiskā sicīliešu manierē tos apgleznojuši meistari, izmantojot reģionam raksturīgos motīvus un krāsas. Sicily is my Love top sadarbībā ar modes zīmolu Dolce Gabana un ir spilgts piemērs senu amatniecības tradīciju, vēsturiskā mantojuma, mākslas un mūsdienu dizaina veiksmīgai sintēzei.

ELECTROLUX un AEG spīd iF Design Award un Red Dot Awards

9-05-2018

Vairāki Electrolux produkti saņēmuši starptautiski nozīmīgas balvas par inovatīvu dizainu un uzlabotiem funkcionāliem risinājumiem. Millennium Collection cepeškrāsns, Pure D9 un Pure i9 putekļsūcēji saņēmuši iF Design Award 2018 apbalvojumus, savukārt ar Red Dot Awards balvu lepojas AEG VX9 putekļusūcējs. Bet vislielāko atzinību ieguva PerfectCare veļas mazgājamā mašīna un žāvētājs – šis produkts guvis augstu novērtējumu un plūcis laurus abos konkursos!

GAGGENAU Vario 400 – savā līmenī

3-05-2018

Jaunā Gaggenau Vario 400 sērija ir dizaina un elegances meistardarbs, kas apvieno visaugstākos dzesēšanas iekārtu standartus un modernākās tehnoloģijas. Vario 400 modulārā sistēma ietver ledusskapi, saldētavu un vīna skapi, kas pieļauj plašas konfigurācijas iespējas un ir pilnībā integrējami, veidojot stila un funkcijas ziņā unikālu virtuves struktūru. Tās estētisko dimensiju īpaši uzsver no rokturiem brīvas durvis, nerūsējošais tērauds, stikls un antracīts, kā arī pārdomāts un rūpīgi izstrādāts risinājumu un funkciju klāsts, kas parāda, ka virtuves industrijā Gaggenau pārliecinoši turpina būt luksusa klases noteicējs.

ELECTROLUX definē nākotnes paradumus

24-04-2018

Viens no spilgtākajiem Eurocucina 2018 iespaidiem ir Electrolux stends ar jauniem prototipiem. Interaktīvā SenseOven cepeškrāsns gudri komunicē ar lietotāju, turklāt maina ārējo izskatu no pilnībā izgaismotas līdz tumšai. AirGarden tvaika nosūcējs ir arī funkcionāls plaukts, savukārt Serve&Preserve jauna tipa ledusskapis lepojas ar inovatīvu plauktu konfigurāciju. CleanCut ir integrēta nažu un virtuves dēlīšu tīrīšanas iekārta, kas savu darbu veic 5 sekundēs, bet FlexiHob gāzes deglis pats piemērojas pannas izmēriem. Taču vislielāko apbrīnu ir pelnījis FlexiChill – pasaulē pirmais vīna dozators un dzesētājs lietošanai mājas apstākļos! Pēc izstādes apmeklējuma nav šaubu, ka Electrolux veido mūsu nākotnes gatavošanas paradumus.

LIEBHERR jaunie produkti Eurocucina 2018

17-04-2018

Vērienīgā Eurocucina 2018 virtuves tehnoloģiju izstāde Milānā ir sākusies! Ar pārliecinošu pieteikumu tajā startē arī Liebherr, prezentējis divus jaunus produktus. Skulpturālais, vairāk kā 2 m augstais Monolith ledusskapis ir ģeniāls tehnoloģiju un dizaina paraugs, kas darbojas klusāk par čukstu. Vīna kultūras lietpratējus savukārt iedvesmos iebūvētais vīna skapis, kas līdz ar neskaitāmām funkcijām nodrošina divas temperatūru zonas un ietilpību 80 pudelēm. Elementu komanda to visu redzēs savām acīm un par iespaidiem stāstīsim jau pavisam drīz!

BORA un GAGGENAU žilbina Eurocucina 2018

10-04-2018

Ar jauniem un uzlabotiem produktiem izstādē piedalīsies arī mūsu iecienītākie zīmoli, tostarp BORA un Gaggenau. BORA prezentēs inovatīvu un īpaši ietilpīgu gatavošanas virsmu, kurā iestrādāta arī tvaika nosūkšanas sistēma. Savukārt Gaggenau sola iepazīstināt ar jauno Vario 400 sērijas klāstu: iebūvējamu ledusskapi, saldētavu un vīna skapi, kas lepojas ar augstākās klases iekšējo apdari un gudrām tehnoloģijām. Tiekamies Milānā 18. un 19. aprīlī!

FALMEC jaunumi Eurocucina 2018

4-04-2018

Šogad Eurocucina 2018 izstādē Falmec piedāvās divus jaunus produktus: tvaika nosūcēju Spazio un inovatīvu gatavošanas virsmas risinājumu Sintesi. Spazio ir salas tipa nosūcējs, kas vienlaicīgi piedāvā ietilpīgus plauktus virtuves piederumu glabāšanai vai neliela garšaugu dārza ierīkošanai. Savukārt Sintesi gatavošanas virsma vienā iekārtā apvieno indukcijas funkciju un tvaika nosūkšanu un izceļas ar klusu, bet jaudīgu motoru, energoefektivitāti un elegantu minimālisma dizainu.

Tiekamies Eurocucina 2018

27-03-2018

18. un 19. aprīlī Elementu komandu varēsiet satikt Eurocucina 2018 starptautiskajā izstādē Salone del Mobile.Milano ietvaros. Notikums tradicionāli pulcē sadzīves tehnikas profesionāļus un iezīmē svaigas vēsmas virtuves dizainā un tehnoloģijās. Izstādē piedalīsies un jaunus produktus piedāvās arī mūsu iecienītie zīmoli – Fhiaba, Falmec, Faber, Smeg, Bora, Gaggenau u.c. Būs ko redzēt un atklāt. Uz tikšanos Milānā!

LIEBHERR humdiora pārliecinošā elegance

20-03-2018

Nemainīga temperatūra un augsts mitruma līmenis ir galvenie noteikumi pareizai cigāru uzglabāšanai, kuru ievērošanā Liebherr humidors ir nepārspējams paraugs. Tas nodrošina optimālu mitruma līmeni (68-75% robežās atkarībā no plānotā cigāru baudīšanas laika), temperatūru (16°-20°C), regulējamu LED apgaismojumu, kā arī hermētisku no piesārņojuma un baktērijām brīvu vidi, kas ļauj ilgstoši uzglabāt augstākās klases cigārus, pilnībā saglabājot to bagātīgo garšas buķeti un paša cigāra materiālās īpašības. Humidora plaukti ir izgatavoti no Spānijas ciedra, kas ir koks, ko tradicionāli izmanto cigāru iepakojumam tā mitrumu regulējošās funkcijas dēļ. Savukārt humidora fasāde veidota no nerūsējošā tērauda, kas kopā ar stikla durvīm ir atturīgas un pārliecinošas elegances standarts.

NEFF patīkami sīkumi trauku mazgāšanā

14-03-2018

Neff trauku mazgājamās mašīnas pieejamas divos izmēros: 45 cm (ideāli derēs mazākām telpām) un klasiski 60 cm platas. Pilnībā integrētās mašīnas strādā īpaši klusi un ir nemanāmas, reizē sniedzot lielisku rezultātu. Lai tās atvērtu, pietiek viegli uzspiest uz ārdurvīm, tāpēc rokturi nav nepieciešami. Traukus ir ērti iekraut, jo plaukti ir pielāgojami trauku izmēram un daudzumam. Mazgāšana notiek vairākos režīmos, tostarp pieejama Chef 70 funkcija, kas palīdz tikt galā ar piedegušiem katliem. Žāvēšanai tiek izmantota inovatīvā Zeolith minerālu tehnoloģija, savukārt par mašīnas darba ciklu liecina projicēts gaismas ekrāns uz grīdas, kas norāda līdz darba beigām atlikušo laiku.

Tiekamies izstādē Māja!

8-03-2018

No 8. līdz 11. martam Ķīpsalā notiek Izstāde “Māja I 2018”, kur gaidīsim arī jūs un par nozares jaunumiem stāstīsim Elementu stendā. Tāpēc sestdien salons Cēsu ielā būs slēgts!

SMEG dāvanā tosteris vai blenderis!

6-03-2018

Īpašs piedāvājums SMEG cienītājiem: pērc leģendāro ledusskapi un dāvanā saņemsi retro stila tosteri vai rokas blenderi! Klientu visvairāk novērtētā SMEG kolekcija pieejama dažādās toņu variācijās – kamēr prece ir noliktavā!

SMEG klasika jaunās skaņās

28-02-2018

SMEG ir uzlabojis vienu no visvairāk pirktajiem un iecienītajiem 50. gadu stila sērijas produktiem – leģendāro retro ledusskapi. Gan estētiskā, gan praktiskā un funkcionālā ziņā tagad tas lepojas ar vēl labākiem rādītājiem. SMEG ir piestrādājis pie tā interjera, pievienojot īpašus dizaina elementus (kā, piemēram, LED apgaismojumu un noapaļotus plauktu stūrus), kā arī uzlabojis energoefektivitātes rādītājus. Savukārt No-Frost tehnoloģija ar nepārtrauktu gaisa cirkulāciju piedāvā lieliskus produktu uzglabāšanas apstākļus un pilnībā novērš pelējuma un nepatīkamu aromātu rašanās iespējas. Jaunais SMEG ledusskapis pieejams četros toņos: pasteļzilā, melnā, sarkanā un tirkīza zaļā.

SMEG karstie degļi

20-02-2018

SMEG Dolce Stil Novo gāzes virsma lepojas ne tikai ar elegantu dizainu, bet arī inovatīviem gāzes degļiem. Pateicoties īpašai tehnoloģijai, liesma izplatās vertikāli uz augšu, tādējādi nodrošinot maksimālu karstuma atdevi un ir par 20% efektīvāka salīdzinājumā ar parastiem degļiem. Unikālais SMEG dizains ietver arī karstumizturīgu titāna pārklājumu, kas nozīmē ērtu kopšanu un ilgu kalpošanas laiku. Dolce Stil Novo nerūsējošā tērauda vai melnās keramikas gāzes virsmām var pievienot arī mākslinieciskus trauku turētājus ar putnu, kukaiņu, augļu un lapu motīviem. Arī šajā ziņā SMEG ir nepārspējams.

CLIMADIFF vīna 5 zelta likumi

14-02-2018

Climadiff kā atzītam vīna ekspertam ir labi zināmi pieci vīna uzglabāšanas zelta likumi. Tie paredz samazināt apgaismojuma ietekmi un nepieļaut pat mazākās vibrācijas, nodrošināt labu ventilāciju, konstantu temperatūru un vienmēr uzturēt pareizo mitruma līmeni (starp 50-75%), lai korķis neizžūtu un pudelē neiekļūtu gaiss. Šie parametri, ar kuriem lepojas Francijas vīna pagrabi, Climadiff piedāvā savos vīna skapjos, kas piemēroti gan vīna nogatavināšanai, gan uzglabāšanai un dzesēšanai. Savukārt piecus mīlestības zelta likumus būs jāraksta pašiem – iesakām to darīt pie laba vīna glāzes!

KWC maisītājs vēlas pieskārienus

6-02-2018

Lietotāja paradumus un individuālās vajadzības perfekti pārzina ūdens maisītāju ražotājs KWC, kurš piedāvā inovatīvus produktus ar unikālām funkcijām. “Jetclean” filtrs aiztur kaļķakmeni, “turn and lock” droši noslēdz ūdeni, savukārt “luminaqua” apgaismojums rada brīnišķīgu ūdens un gaismas spēli, reizē patērējot ļoti maz elektrības un automātiski izslēdzoties pēc noteikta laika. Viens no jaunākajiem KWC sasniegumiem ir ZOE touch light PRO modelis, kas ūdens temperatūru ļauj regulēt ar vieglu pieskārienu. Visi KWC maisītāji ir ergonomiski augstākās klases dizaina paraugi, piedāvājot gan klasiskus, gan modernus minimālisma estētikā balstītus risinājums.

NEFF maģiskie uzlabojumi

30-01-2018

NEFF cepeškrāsnis lepojas ar vairākām funkcijām, kas maltītes pagatavošanu padara ērtāku, vieglāku un veselīgāku. CircoTherm gaisa plūsma ļauj vienlaicīgi gatavot pat 4 dažādus ēdienus, nodrošinot katra unikālo garšas kvalitāti. Savukārt tvaika sistēma ir saudzīgs veids, kā saglabāt ēdiena uzturvielas un produktu maigo tekstūru. Vairāki modeļi aprīkoti arī ar pirolīzes tīrīšanu, kas veikli tiks galā pat ar cepeša taukiem un uzsprāgušiem ķiplokiem. Atturīgs, elegants dizains un skaidra vadības pults ir vēl viena NEFF priekšrocība, tostarp īpašu ievērību pelnījusi Slide&Hide durvju sistēma, kas samazina apkārtējās telpas izmantojumu.

FALMEC nosūcēji, kas jonizē gaisu

23-01-2018

Ziemas sezona ir Falmec E.Ion tvaika nosūcēju uzvaras gājiens, kad to priekšrocības novērtējam visvairāk: tie attīra gaisu no putekļiem un kairinošiem elpceļu vīrusiem, kā arī atjauno gaisa kvalitāti telpās, kas pakļautas apkures negatīvajai ietekmei. Izlīdzinātais jonu sastāvs uzlabo labsajūtu, koncentrācijas un darba spējas, būdams veiksmīgs profilaktisks līdzeklis tumšajos ziemas mēnešos. Falmec E. Ion eleganto modeļu funkcionalitātei ražotājs pievienojis arī augstu dizainu vērtību, padarot tos par katras virtuves centrālo stila akcentu.

BORA mūsdienīgais tradicionālisms

16-01-2018

Kad jāatrod līdzsvars starp moderno un tradicionālo, ideāls risinājums būs BORA, kā to parāda arhitektu Susanne Kaiser un Tobias Wolff renovētā ģimenes māja Baltijas jūras krastā. Nelielajās, taču mājīgajās telpās ar atvērtā tipa virtuvi tvaika nosūkšana uz leju nodrošina vizuāli neuzkrītošu, taču efektīvu virtuves aromātu savākšanu. Savukārt indukcijas plīts ir gana jaudīga, lai pagatavotu maltīti arī plašai saimei. BORAs tehnika lieliski iekļaujas vēsturiskajā vidē, pielāgojas telpas ierobežojumiem un reizē garantē jaunākās tehnoloģijas un augstākās klases gatavošanas iespējas.

SMEG + Thierry Noir = māksla virtuvē

9-01-2018

Jaunradītā ekskluzīvā SMEG ledusskapju sērija sapludina mākslas un dizaina robežas. Tā tapusi sadarbībā ar ikonisko franču mākslinieku Thierry Noir, kurš pazīstams kā Berlīnes mūra gleznojumu autors. Gada izskaņā mākslinieks sev raksturīgā estētikā apgleznojis sešus SMEG ledusskapjus, izcilos dizaina priekšmetus padarot arī par neatkārtojamiem mākslas objektiem. Tos novērtēs ne tikai virtuves profesionāļi, bet arī mākslas kolekcionāri.

Jauns zīmols no Vācijas – NEFF

3-01-2018

Jaunais gads Elementu salonā atnesis jaunas vēsmas – esam uzsākuši sadarbību ar augstākās klases vācu sadzīves tehnikas zīmolu NEFF. Ražotāja sortimentā atradīsiet visu virtuvei nepieciešamo: cepeškrāsnis, gatavošanas virsmas, tvaika nosūcējus, ledusskapjus, trauku un veļas mazgājamās mašīnas, kā arī citus noderīgus produktus, kas apmierinās pat prasīgāko lietotāju, jo NEFF sniedz ne tikai izcilu kvalitāti, bet arī īstu gatavošanas kaislību! To izjust un novērtēt jau tagad varat salonā, kur ar NEFF iespējams iepazīties klātienē!

Jaunais gads ar zaļām vēsmām!

28-12-2017

Saskaņā ar tradīciju pirms gadumijas jāpauž kāda Jaunā gada apņemšanās Šoreiz uz to mūs pamudina Electrolux jaunākais pētījums par dažādām alternatīvām ēdiena un saimniekošanas formām, kas samazina piesārņojumu, ļauj efektīvāk izmantot dabas resursus un uzlabo vispārējo ekosistēmu. Dārzi uz māju jumtiem, atvērtā tipa ēdienkartes, brokoļi dinozauru formā un mājdzīvnieki, kas notiesā ēdienu pārpalikumus – tie ir tikai daži varianti, kas iezīmēs nākotnes ēšanas paradumus. Tāpēc apņemamies 2018. gadā dzīvot atbildīgāk, zaļāk un videi draudzīgāk!

SMEG – kad vēlies ko baltu

12-12-2017

Lai gan SMEG vairāk pazīstams ar košajām un dzīvespriecīgajām krāsām, tā sortimentā sastopams arī izsmalcināts baltais tonis. Īpaši izteiksmīgi minimālisma estētikas paraugi ir Linea Aesthetic produkti – elegantā cepeškrāsns, kafijas automāts un tvaika nosūcējs. Satriecošu un negaidītu tīrības iespaidu rada sniegbaltā gāzes virsma, kas ir izturīga pret pirkstu nospiedumiem un kuras inovatīvā tehnoloģija ļauj samazināt gatavošanas laiku un enerģijas patēriņu. Tiesa, arī daudziem tik iemīļotā retro sērija piedāvā vairākus produktus baltā krāsā – atturīgai greznībai, mieram un omulībai mājās.

SIRIUS – priecē acis pašiem un ciemiņiem

5-12-2017

Itāļu zīmola Sirius plašajā sortimentā var atrast gan klasiskos salas un sienas tipa tvaika nosūcējus, gan modernākus risinājumus, kas iestrādāti gatavošanas virsmā un tvaikus nosūc uz leju. Pie tādiem pieder arī viens no zīmola spilgtākajiem dizaina paraugiem – leģendārais modelis Sunrise. Savukārt jaunākais Sirius piedāvājums – Hiva – ir rūpīgs itāļu meistaru roku darbs, kas izgatavots no keramikas un ir pieejams aktuālajos toņos: zeltītā, sudrabainā, vara sarkanbrūnajā un sniegbaltā.

Dizaina vēsmas 2018!

28-11-2017

Tuvojoties gada izskaņai, sāk parādīties dizaina prognozes 2018. gadam. Virtuves zonā nākamgad būs arvien lielāka krāsu un faktūru daudzveidība, tostarp dažādu materiālu izlietnes bronzas, tumši pelēkos vai melnos toņos – tās nāks klasiski balto vai nerūsējošā tērauda modeļu vietā. Modernus dizaina risinājumus var atrast Franke izlietņu sortimentā, it īpaši tā granīta sērijā, kas piedāvā izsmalcinātu toņu paleti. Tai pēc vēlēšanās var pieskaņot arī elegantu MGS ūdens maisītāju, lai virtuve kļūtu par pievilcīgu un izteiksmīgu mājas interjera daļu.

AEG un BOSCH saudzīgā stikla mazgāšana

22-11-2017

Mēs labi zinām, ka nevainojami dzidras glāzes ir svarīga vīna baudīšanas sastāvdaļa. Mājas apstākļos to var panākt, sekojot dažiem padomiem: vienmēr izskalot glāzes uzreiz pēc lietošanas, izmantot mazgājamo līdzekli bez aromāta un slaucīšanai izvēlēties tikai pilnīgi tīrus dvieļus. Arī ierastā glāžu uzglabāšana apgrieztā veidā nav īsti pareiza, jo glāzēm jāstāv labi ventilētā telpā. Ja savukārt šādām nodarbēm ikdienā neatliek laika, tad rūpes par vīna glāzēm var uzticēt modernākajām trauku mazgājamajām mašīnām, kas strādā īpaši saudzīgā režīmā. Piemēram, AEG ProClean sērijas mašīnas ir aprīkotas ar īpašu stikla trauku mazgāšanas programmu un mīkstiem SoftGrip stiprinājumiem. Savukārt Bosch ActiveWater mašīnas būs piemērotas pat kristāla un porcelāna traukiem, jo mazgāšanas ūdens tiek uzsildīts iepriekš, tādējādi novēršot temperatūras svārstības un sniedzot maksimālu aizsardzību. Lai glāzes mirdz un laistās!

Sveicam svētkos!

16-11-2017

Svētku nedēļas noskaņas atbalsojas arī Falmec Liberty un Faber Libra tvaika nosūcējos, kuru dizainu iedvesmojusi neatkarības ideja. Ja pirmo modeli raksturo tradicionālas vērtības un klasisks risinājums, tad otrais ir brīvības modernā versija: funkcionāla un mūsdienīga. Lai kāds arī būtu izvēlētais akcents, novēlam priecīgus Valsts svētkus un atgādinām, ka piektdien, 17.11. strādāsim līdz pl. 18:00, bet 18., 19. un 20.11. salons būs slēgts. 🇱🇻

FHIABA – nekas netraucēs labam vīnam

30-10-2017

Vīna uzglabāšanas lietpratējs Fhiaba ir pilnveidojis vīna skapjus, kas ļauj sasniegt vēl labākus rezultātus. Tagad tie ir izturīgi ne tika pret UV starojumu un mitrumu, bet arī istabas temperatūras svārstībām un vibrācijām, kas atstāj nelabvēlīgu iespaidu uz vīna kvalitāti. Tāpēc Fhiaba Riserva vīna skapji ir aprīkoti ar papildu izolāciju un mīkstu durvju aizvēršanas sistēmu. Ideāls uzglabāšanas režīms ļauj vīnam nogatavoties jūsu mājās, savukārt meistaru darinātie koka plaukti ir piemēroti dažāda izmēra pudelēm un izvietoti tādā veidā, kas vieglāk ļauj pārskatīt pudeļu etiķetes.

VILLEROY&BOSCH TitanCeram – nācis no dabas

24-10-2017

Jaunu izaicinājumu izlietņu dizainā ir metis Villeroy&Bosch, piedāvājot inovatīvu materiālu TitanCeram.Tā pamatā ir dabas izejvielas kā laukšpats, kvarcs, māls un titāna dioksīds, kas to padara īpaši stabilu un triecienizturīgu. Tā rezultātā TitanCeram ir lieliski piemērots tieši dizaina risinājumiem, jo savu īpašību dēļ pieļauj lielāku formu variāciju, kontūru dažādību un līniju precizitāti. Šādas kvalitātes demonstrē arī jaunā Villeroy&Bosch virtuves izlietņu sērija Siluet, ko raksturo filigrāna forma, aptverot 13 dažādās toņu variācijas. TitanCeram materiāla produkti Latvijā nav pieejami – pagaidām, bet labs nāk ar gaidīšanu

Jaunums SMEG silā – rokas blenderis

17-10-2017

Iecienītajā SMEG 50. gadu stila sērijā jauns papildinājums – mazās sadzīves tehnikas klāstam pievienojies arī rokas blenderis. Gaumīgs, ergonomisks un ērts – tas būs uzticams palīgs, lai ātri un vienkārši pagatavotu mērces, desertus vai kādu no sezonālajām zupām. Blenderis pieejams četros toņos, kas ir saskanīgi ar pārējās sērijas produktiem.

FABER – niansētās metāla faktūras

11-10-2017

Jaunu estētisku risinājumu tvaika nosūcēju dizainā radījis Faber, piedāvājot modeļus ar vecināta metāla apdari. Modeļi Chloe un Talika pārsteidz ar niansēti smalku vara, misiņa, titāna un dzelzs faktūru, kas mainās apgaismojuma ietekmē un telpai piešķirt nedaudz romantisku auru. Savukārt izsmalcinātu efektu rada graciozais Veil, kas izceļas ar sudrabotu virsmas pārklājumu. Nozares kontekstā šie risinājumi iezīmē atšķirīgu un stila ziņā svaigu pieeju virtuves zonas interjera izpratnē un veidošanas principos.

ELECTROLUX – ilgtspējas līderis

3-10-2017

Septembra beigās pienāca iepriecinoša ziņa, ka Electrolux atzīsts par nozares līderi ilgtspējīgā dizainā, sociālā atbildībā un ekoloģiskā domāšanā. To apliecina saņemtā starptautiskā Ökovision Sustainability Leadership balva, ko piešķir par ētisku attieksmi pret vidi un produkta lietotāju. Balvas pasniedzēji īpaši novērtēja Electrolux inovatīvās tehnoloģijas, kas ļauj ietaupīt enerģijas un ūdens resursus. Piešķirto naudas balvu uzņēmums ziedos bērnu labdarības organizācijai.

LIEBHERR mākslas sērijas ledusskapji

26-09-2017

Liebherr turpina piedāvāt mākslas darbiem līdzīgas ledusskapja fasādes, IFA izstādē prezentējot vairākus jaunus risinājumus. Ekstravagants veltījums populārās kultūras estētikai ir StickerArt ledusskapis, kas viscaur noklāts ar uzlīmēm. Šāds košs un dinamisks dizains atsvaidzina telpu un attēlu labirints veido savdabīgu urbānu mandalu. Savukārt rāmāku skatījumu kosmosa dzīlēs vai lielpilsētas ugunīs sniedz citi Liebherr mākslas sērijas ledusskapji, kas turpina paplašināt izpratni par sadzīves tehnikas vizuālo noformējumu un ir pieejami ierobežotā daudzumā.

BOSCH ledusskapji ar maināmiem krāsu paneļiem

20-09-2017

Nupat esam atgriezušies no IFA izstādes Berlīnē, kur BOSCH prezentēja jaunu pieeju ledusskapja dizainā: turpmāk nomainīt tā durvju fasādes paneli būs tikpat vienkārši kā mobilajam tālrunim vāciņu. Šim mērķim BOSCH piedāvā 19 modernus toņus, kas virtuvē paver jaunus dizaina risinājumus un krāsu variāciju iespējas.

LIEBHERR ledusskapji ar nodalījumu zivīm

13-09-2017

Zivju dienai nav jābūt tikai reizi nedēļā – ar jauno Liebherr BioFresh-Plus nodalījumu uzglabāt zivis un jūras veltes ir vienkāršāk un ērtāk! BioFresh-Plus radīts īpaši šai produktu grupai sadarbībā ar Max Rubner pārtikas zinātnes institūtu, ņemot vērā zivju uzturvērtību, ķīmisko sastāvu un fiziskās īpašības. Pētījumā noskaidrots, ka zivju un jūras velšu uzglabāšanai optimālā temperatūra ir nedaudz zem nulles, proti, – 2 grādi, kas saglabā šos produktus svaigus līdz pat 3 dienām. Savukārt laikā, kad zivis pusdienās nav paredzētas, BioFresh-Plus temperatūru var paaugstināt par pāris grādiem un tad tajā komfortabli jutīsies dārzeņi, augļi, gaļas un piena produkti.

FALMEC indukcijas virsmas un nosūcēji ar kopēju vadību

6-09-2017

Falmec indukcijas virsmas raksturo temperatūras precizitāte, īss uzsilšanas laiks, praktiska funkcionalitāte un askētisks, elegants dizains. Turklāt šīs virsmas lieliski sader ar Falmec tvaika nosūcējiem, pateicoties Dialogue System radio frekvenču savienojumam. Tas nozīmē, ka tvaika nosūcēja darbību var regulēt uzreiz no gatavošanas virsmas. Dialogue System darbojas visiem nosūcēju modeļiem, kam pieejama attālinātās vadības funkcija lieliskam komandas darbam jūsu virtuvē!

BORA receptes 10+10 minūtēs

29-08-2017

Vai jaunajā rudens darba cēlienā būs jāatsakās no mājās pagatavota ēdiena, jo tam vairs neatliks laika? Katrā ziņā – nē, jo mājās gatavotais vienmēr garšo vislabāk! Iedvesmu rudens ēdienkartei varam smelties BORA recepšu grāmatā 10|10. Tajā apkopoti ēdieni, kas ir gatavi 20 minūtēs: 10 minūtes – produktu sagatavošanai un vēl 10 – termiskai apstrādei. BORA receptes – dažādām gaumēm, virtuves aprīkojumiem un prasībām, taču visas – veselīgas, garšīgas un ātras! Lai rudens nāk ar vilinošām smaržām no virtuves!

LIEBHERR SmartSteel nekādu pirkstu nospiedumu, Mr. Holms!

22-08-2017

SmartSteel ir inovatīvs pārklājums, ko Liebherr īpaši izstrādājis nerūsējošajam tēraudam, lai atvairītu tā nelūgtos viesus – pirkstu nospiedumus. Uz šīs virsmas tie vienkārši nepaliek! Turklāt pārklājumam ir arī citi plusi – tas ir izturīgs pret nobrāzumiem un skrāpējumiem, tāpēc ledusskapis ilgāk saglabā nevainojamu izskatu un virsma ir patīkami gluda. SmartSteel pārklājums pieejams gan klasiskajā nerūsējošā tērauda tonī, gan ekskluzīvā melnā krāsā.

FALMEC Circle.Tech nosāucēji, vai tikai?

15-08-2017

Jaunā Falmec sērija Circle.Tech piedāvā vairākus salas tipa tvaika nosūcējus ar inovatīvo Circle.Tech tehnoloģiju, kas apvieno gaisa sūkšanas un filtrēšanas funkciju horizontālā līmenī. Apaļā nosūcēju forma paplašina to darbības virsmu un līdz ar to arī jaudu, turklāt šīs sērijas nosūcēji ir arī salīdzinoši neliela izmēra un strādā pavisam klusi. Visi Circle.Tech produkti ir spilgti laikmetīgā dizaina paraugi un kalpo arī kā gaismas ķermeņi, izplatot maigu, omulīgu starojumu.

SMEG retro stils atkal stilo

8-08-2017

Svaiguma un vitamīnu devu katrai dienai sniegs SMEG citrusaugļu sulas spiede no 50. gadu retro stila sērijas. Tā pieejama sešās krāsu variācijās ar ergonomisku dizaina risinājumu, kas ideāli piemērots apelsīnu, greipfrūtu, citronu un laimu spiešanai. Šāds kokteilis ir enerģijas lādiņš, turklāt piepilda virtuvi ar brīnišķīgu un spirgtu aromātu.

Iemesls jaunai veļas mašīnai

3-08-2017

Veļas mašīnas “staigāšana” centrifūgas darbības laikā ir diezgan izplatīta parādība, kas lielā mērā atkarīga no grīdas seguma un virsmas īpašībām. Taču mūsdienu sadzīves tehnikas ražotāji (kā Electrolux, AEG, Whirlpool u.c.) piedāvā veļas mašīnas ar centrifūgas balansa sistēmu, kura kontrolē mašīnas darbības vibrācijas. Tas veļas mazgāšanas procesu padara ne tikai stabilāku, bet arī – kas nav mazsvarīgi – ievērojami klusāku.

LIEBHERR saglabā vasaru ziemai

25-07-2017

Vasara turpina lutināt, un agri vai vēlu pienāk brīdis, kad saproti, ka visas tās veltes apēst nav iespējams! Tāpēc šis tas jāatstāj ziemai – Liebherr saldētavās šim nolūkam ir iestrādātas īpašas paplātes ogām, zaļumiem un sēnēm. Sasaldēti izbērtā veidā, produkti nesalīp un nesasalst kopā, ir viegli atdalāmi un dozējami. Ja savukārt vēlies ar ogām pacienāt draugus, tad vari droši tās uzglabāt ledusskapī, jo Liebherr BioFresh nodalījumā tās saglabās svaigumu un uzturvielas līdz pat deviņām dienām, kas ir divreiz ilgāk, salīdzinot ar parastu ledusskapi. Ēd gardu muti!

FABER virpuļojot attīra tvaikus

18-07-2017

STEAM OFF SYSTEM jeb SOS ir inovatīva tehnoloģija no Faber, kas sniedz jaunu gatavošanas pieredzi un uzlabo virtuves vidi. SOS risinājums līdztekus tvaika uzsūkšanai pats raida papildu gaisa strāvas, kuras, saskaroties ar izgarojumiem, veido nelielus virpuļus. Šādā veidā gatavošanas laikā radītie tvaiki, aromāti un dūmi tiek acumirklī “noķerti” un uzsūkti, pilnībā novēršot kondensāta rašanās iespēju. Jaunā SOS tehnoloģija pieejama divos Faber modeļos – ILMA un LUFT. Vēl viens solis pretī perfekcijai.

SMEG Classic atturīgā elegance

11-07-2017

Lai arī SMEG vairāk pazīstam kā krāsu un stilizētu formu meistaru, tomēr pārbaudītu vērtību cienītājus varēs iepriecināt SMEG Classic sērijas plašais sortiments. Būdams uzticīgs atturīgai elegancei un ģeometriski tīrai estētikai, šajā sērijā SMEG piedāvā augstākās kvalitātes veiktspēju un dizaina risinājumus, sākot ar gāzes virsmu līdz pat vīna skapim un tvaika nosūcējam.

ELECTROLUX mājsaimniecības lietu nākotne

4-07-2017

Electrolux ir uzbūris futūristisku vīziju, inscenējot nākotnes mājsaimniecību, kur virkne uzdevumu tiek uzticēta interaktīvām viedierīcēm, kuras reaģē uz mājas iedzīvotāju žestiem, kustībām un balss komandām. Šādā mājas vidē ir uzlaboti drošības, veselīguma un efektivitātes rādītāji, kas ir galvenie principi, kurus ievēro Electrolux, attīstot jaunus mājsaimniecības produktus. Mērķis ir uzlabot lietotāja pieredzi, radot videi draudzīgus risinājumus, kas iet kopsolī ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem. Un, iespējams, šāda nākotnes vīzija kļūs par mūsu ikdienu ātrāk, nekā mēs domājam.

FRANKE iespiedums izlietņu inovācijā

27-06-2017

Franke Planar sērijas izlietnes izceļas ne tikai ar tīrām formām un minimālisma apjomu, bet arī īpašu dizaina risinājumu – krustenisku iespiedumu, kas izlietnes centru padara par zemāko vietu, kur satek ūdens. Tas piešķir izlietnei gan papildu funkcionalitāti, gan estētisku kvalitāti, ko rada plaknes segmentu saspēle. Planar tipa izlietnes var kombinēt ar tās pašas sērijas ūdens maisītājiem, iegūstot lielisku kombināciju no nerūsējošā tērauda!